26PROC019135627
ΔΗΜΟΣ ΧΑΛΚΙΔΕΩΝ / ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ
α.δ.ε. 531/27-05-2026 διακηρυξη για τις εργασιες συντηρησης πρασινου» για ενα ετος 2026-2027
α.δ.ε. 531/27-05-2026 διακηρυξη για τις «εργασιες συντηρησης πρασινου» για ενα ετος (2026-2027), συνολικου προϋπολογισμου 991.971,10 ευρω με φ.π.α., τμημα 1 κλαδεμα υψηλων δεντρων & καταπολεμηση πυτιοκαμπης α.δ.ε. 531/27-05-2026 διακηρυξη για τις «εργασιες συντηρησης πρασινου» για ενα ετος (2026-2027), συνολικου προϋπολογισμου 991.971,10 ευρω με φ.π.α. τμημα 2 αποκατασταση - βελτιωση πρασινου πολεως α.δ.ε. 531/27-05-2026 διακηρυξη για τις «εργασιες συντηρησης πρασινου» για ενα ετος (2026-2027), συνολικου προϋπολογισμου 991.971,10 ευρω με φ.π.α. τμημα 3 προστασια δενδροστοιχιων & αλσυλλιων α.δ.ε. 531/27-05-2026 διακηρυξη για τις «εργασιες συντηρησης πρασινου» για ενα ετος (2026-2027), συνολικου προϋπολογισμου 991.971,10 ευρω με φ.π.α. τμημα 4 καθαρισμος ερεισματων οδων
  • 02-06-2026
  • 991.971,11
  • Εύβοια

Εύρεση

settings