ΡΦΒΕΩ13-1Ξ6
ΔΗΜΟΣ ΣΚΙΑΘΟΥ / ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ
επαναδημοπράτηση για την εκμίσθωση ενός δημοτικού ακινήτου (n3) που βρίσκεται στο άκρο της μεσημβρινής παραλίας, για να χρησιμοποιηθεί ως κατάστημα υγειονομικού ενδιαφέροντος με πλειοδοτική δημοπρασία, κατά τις διατάξεις του π.δ. 270/81, με τους ίδιους όρους της υπ. αριθμ. 2795/15.04.2026 διακηρυξης του δημαρχου σκιαθου, λόγω ότι η δημοπράτηση στις 28.04.2026 απέβη άγονος.
ΔΗΜΟΣ ΣΚΙΑΘΟΥ / ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ
επαναδημοπράτηση για την εκμίσθωση ενός δημοτικού ακινήτου (n3) που βρίσκεται στο άκρο της μεσημβρινής παραλίας, για να χρησιμοποιηθεί ως κατάστημα υγειονομικού ενδιαφέροντος με πλειοδοτική δημοπρασία, κατά τις διατάξεις του π.δ. 270/81, με τους ίδιους όρους της υπ. αριθμ. 2795/15.04.2026 διακηρυξης του δημαρχου σκιαθου, λόγω ότι η δημοπράτηση στις 28.04.2026 απέβη άγονος.
00000000-0 | Άγνωστο/Εκτιμώμενο CPV
70000000-1 | Υπηρεσίες που αφορούν τα ακίνητα
70200000-3 | Υπηρεσίες ενοικίασης ή χρηματοδοτικής μίσθωσης ιδιόκτητων ακινήτων
70220000-9 | Υπηρεσίες ενοικίασης ή χρηματοδοτικής μίσθωσης ιδιόκτητων ακινήτων που δεν προορίζονται για κατοίκηση
70000000-1 | Υπηρεσίες που αφορούν τα ακίνητα
70200000-3 | Υπηρεσίες ενοικίασης ή χρηματοδοτικής μίσθωσης ιδιόκτητων ακινήτων
70220000-9 | Υπηρεσίες ενοικίασης ή χρηματοδοτικής μίσθωσης ιδιόκτητων ακινήτων που δεν προορίζονται για κατοίκηση