26PROC018946497
ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ ΑΡΧΗ ΔΗΜΟΣΙΩΝ ΕΣΟΔΩΝ ΑΑΔΕ / ΜΟΝΑΔΑ ΕΙΔΙΚΩΝ ΤΕΛΩΝΕΙΑΚΩΝ ΕΛΕΓΧΩΝ (ΜΕΤΕΛ) ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
πρόσκληση παροχής υπηρεσιών ιατρού εργασίας και τεχνικού ασφαλείας, για τη μετελ θεσσαλονίκης 2026
πρόσκληση υποβολής προσφοράς για παροχή υπηρεσιών ιατρού εργασίας και τεχνικού ασφαλείας, για τη μετελ θεσσαλονίκης (πρώην ελ.υ.τ. θεσσαλονίκης), συμπεριλαμβανομένων και των απομακρυσμένων τμημάτων κ.ο.ε., για το έτος 2026, η οποία θα μετονομάστηκε από 16/03/2026, σύμφωνα με την απόφαση δ. οργ. α 442713 εξ 2025/16-12-2025 φεκ: β΄6865/19-12-2025 σε εφαρμογή του στοιχείου γ' παρ. 8 περ. β' σελ. 84
ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ ΑΡΧΗ ΔΗΜΟΣΙΩΝ ΕΣΟΔΩΝ ΑΑΔΕ / ΜΟΝΑΔΑ ΕΙΔΙΚΩΝ ΤΕΛΩΝΕΙΑΚΩΝ ΕΛΕΓΧΩΝ (ΜΕΤΕΛ) ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
πρόσκληση παροχής υπηρεσιών ιατρού εργασίας και τεχνικού ασφαλείας, για τη μετελ θεσσαλονίκης 2026
πρόσκληση υποβολής προσφοράς για παροχή υπηρεσιών ιατρού εργασίας και τεχνικού ασφαλείας, για τη μετελ θεσσαλονίκης (πρώην ελ.υ.τ. θεσσαλονίκης), συμπεριλαμβανομένων και των απομακρυσμένων τμημάτων κ.ο.ε., για το έτος 2026, η οποία θα μετονομάστηκε από 16/03/2026, σύμφωνα με την απόφαση δ. οργ. α 442713 εξ 2025/16-12-2025 φεκ: β΄6865/19-12-2025 σε εφαρμογή του στοιχείου γ' παρ. 8 περ. β' σελ. 84